Eurovíkend Amsterdam | Eurovíkendy v Amsterdamu

amsterdam-bg-header-title.png
     
         

Eurovíkend v Amsterdamu

 

Multikulturní atmosféru Amsterdamu stačíte zachytit i během víkendu. To je hlavním důvodem proč se do tohoto města nabízí zájezdy zejména formou eurovíkendůAmsterdam je ideálním místem pro 2-3 denní návštěvu. Proto je toto město často nabízenou destinací cestovních kanceláří v sekci eurovíkendy. Během víkendu tak poznáte uvolněnou atmosféru nočního města, projdete se kolem vodních kanálů a návštěvíte galerie i muzea. Nabídek pro tuto destinaci existuje opravdu mnoho od zarezervování letenek až po zajištění hotelu nebo celých zájezdů. Organizované eurovíkendy jsou vhodné pro starší cestovatele a lidi, kteří chtějí poznat město, aniž by museli něco zařizovat. Návštěva Amsterdamu formou eurovíkendu je proto vhodná pro všechny věkové kategorie.

Poslední dobou se však stále více turistů přiklání k individuálním cestám, kdy si sami zamluví hotel a letenky přesně podle jejich představ. V době levných penzionů, hostelů a nízkonákladových společností jde o skvělý způsob, jak poznat Londýn na vlastní pěst. Na travel.cz máte jedinečnou možnost vybrat si z opravdu obrovské nabídky hotelů na stránkách hotely.travel.cz a letenek na letenky.travel.cz od nejvýznamnějších leteckých společností (včetně nízkonákladových!) - to všechno  za opravdu bezkonkurenční ceny!

Nejlevnější eurovíkendy v Nizozemsku

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query

Sestavte si vlastní eurovíkend v Amsterdamu!

 

 
 

Amsterdam a doprava

 

Pro cestování do Nizozemska můžete zvolit všechny druhy dopravy. Pokud máte v plánu navštívit pouze Amsterdam, doporučujeme cestu letadlem, autobusem, nebo vlastním autem.

Výhodou cestování letadlem či autobusem je pobyt bez starostí, protože Amsterdam je velmi rušné město, kde je obtížné hledat parkování pro váš vůz, a také Vám to poskytuje mnohem volnější ruce při hledání ubytování. Mnoho hotelů a hostelů má výbornou polohu v centru města, avšak parkovištěm většinou nedisponují. Pokud si přeci jen vyberete cestu vlastním vozem, doporučujeme ubytování někde poblíž Amsterdamu jako například v Amstelveenu nebo Zaandamu. Počítejte však s dopravními zácpami na městském okruhu a velmi silnou hustotou provozu. Pozor také na parkování a dodržování dopravních předpisů (zejména rychlosti a jízdy na červenou). Na většině křižovatek, silnicích i dálnicích je instalováno množství kamer, které jsou opravdu v provozu. Také policisté jsou velmi nekompromisní a pokuty většinou tučné. Tudíž parkovat tam, kde nemáte, se opravdu nevyplatí. Pozor také na bezpečností pásy, doporučujeme mít pásy pořád zapnuté, i když jedete pouze kousek. Co se týče parkování, ve městě je k dispozici množství garážových komplexů, některé se nacházejí v samotném centru města. Cena parkování se pohybuje okolo 2,50 – 3 € za hodinu. Nedoporučujeme vůz nechávat někde v odlehlých ulicích. Nejvhodnější cesta z Prahy vede přes Rozvadov, Norimberk, Wurzburg, Frankfurt nad Mohanem, Kolín nad Rýnem a poté směr Oberhausen a přejezd hranice s Holandskem a pokračování na Arnhem, Utrecht a finále do Amsterdamu. Při běžné cestovní rychlosti bez komplikací trvá cesta okolo 8-9 hodin. Cesta autem je vhodná, pokud chcete navštívit i jiná místa v Holandsku, protože poté se vůz opravdu vyplatí.

          

 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Proč cestovat s Travel.cz

  • 200.000+ zájezdů na jedné adrese
  • Garantujeme nejnižší cenu na trhu
  • Máme vždy aktualizované nabídky zájezdů
  • Nabízíme i rezervace hotelů a letenek za výhodné ceny
  • Individualní plánování dovolené - dovolená na míru

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje